ІНФОРМАЦІЯ


       У нас є велика кількість дизайнів, обкладинок, та зразків випускних фотокниг. Група має можливість обирати формат (розмір) випускного альбому, кількість сторінок(розворотів), кількість фотозйомок, та вид обкладинки. 

      Обкладинки на випускні альбоми можуть бути 2 типів : 

1)фотообкладинка ; 

2) шкірзамінник/тканина  із металевою вставкою. 

       В залежності від обраних параметрів визначається ціна випускної фотокниги. Для потоків із великою кількістю студентів  ми додатково до альбому даємо бонусом кілька розворотів. Також ми фотографуємо випускні вечори і фото з них додаємо в альбоми, за спеціальною ціною. Портретні зйомки в більшості проводимо в студії на студійних вуличних фонах. Вам не потрібно чекати хорошої погоди, у нас в студії можна переодягнутись, поправити макіяж, підготуватись. В окремих випадках можливі зйомки в парках чи біля корпусів навчальних закладів.
     В залежності від кількості студентів в групі, ми розраховуємо оптимальну кількість студентів для розміщення на розвороті альбому, та для розміщення групових фотографій та викладачів.
      Металеві вставки для обкладинок із шкірзамінника або матерії можуть бути золотого, срібного, та білого кольору. На них може  розміщуватись логотип, герб навчального закладу, або текст чи зображення.

ЗАМОВИТИ ПОКАЗ ЗРАЗКІВ АЛЬБОМІВ