Для замовлення випускних альбомів Вам необхідно:

1. Зателефонувати до нас і ми  домовимось про показ зразків випускних альбомів.
2. На зустрічі Ви зможете переглянути зразки, обрати вигляд, розмір, дизайн та ціну. А також обрати дату та час для проведення портретної в студії, та групової фотосесії.
3. Клас (група) обирає відповідальну особу для контакту з нами.
4. На момент укладання договора, або першої зйомки, Ви, як клієнт,  вносите передоплату.
5. До першої зйомки менеджер укладає договір з представником групи про послуги фотографування та виготовлення  випускного альбому. Якщо клієнт укладає договір та вносить завдаток в період (вересень-грудень), а планує фотографуватись (січень-травень), таким чином у клієнта буде фіксована ціна на послугу, яка неможе змінитись. 
6. Після портретної зйомки всі фото ми висилаємо архівом на електронну адресу представнику групи/класу, який розповсюджує фото між учнями (студентами), а вони в свою чергу обирають номер портрету і повідомляють його представнику. Відповідальна особа збирає всі номери портретів учнів (студентів) та надсилає їх менеджеру Артфото.
7. Після групової фотосесії дизайнер Артфото готує макет альбому та запрошує представника групи на його перевірку та затвердження.
8. Після затвердження відповідальна особа оплачує повну вартість альбомів і дизайнер подає альбоми в друк. Виготовлення альбомів триває від 10 до 40 робочих днів.
9. Готові випускні фотокниги представник групи/класу  забирає та розповсюджує між студентами. Додатково кожна група/клас отримує диск із всіма груповими фото або архів для завантаження.

З повагою, Артфотостудія
                                             

                                              Додаткова інформація:
       У нас є велика кількість випускних фотокниг. Група має можливість обирати формат (розмір) випускного альбому, кількість сторінок(розворотів), кількість фотозйомок, обкладинки.

      Обкладинки на випускні альбоми можуть бути 2 типів :

1)фотообкладинка ;

2) шкірзамінник/тканина  із металевою вставкою.

       В залежності від обраних параметрів визначається ціна випускної фотокниги. Для потоків із великою кількістю студентів  ми додатково до альбому даємо бонусом кілька розворотів. Також ми фотографуємо випускні вечори і фото з них додаємо в альбоми, за спеціальною ціною. Портретні зйомки в більшості проводимо в студії на студійних вуличних фонах. Вам не потрібно чекати хорошої погоди, у нас в студії можна переодягнутись, поправити макіяж, підготуватись. В окремих випадках можливі зйомки в парках чи біля корпусів навчальних закладів.
     В залежності від кількості студентів в групі, ми розраховуємо оптимальну кількість студентів для розміщення на розвороті альбому, та для розміщення групових фотографій та викладачів.
      Металеві вставки для обкладинок із шкірзамінника або матерії можуть бути золотого, срібного, та білого кольору. На них може  розміщуватись логотип, герб навчального закладу, або текст чи зображення.